Офтальмологічний центр «ОКУЛЮС» в місті Суми надає якісне діагностичне обстеження та хірургічне лікування Ваших очей.

Одним із пріоритетних напрямків роботи офтальмологічного центру є лікування катаракти. Як відомо, катаракта - це поширене прогресуюче захворювання очей, яке призводить до зниження гостроти зору із загрозою повної сліпоти. Єдиною можливістю усунення катаракти є мікрохірургічна операція, що полягає у видаленні змутнілого кришталика із заміною його на штучний.

З чого потрібно починати?

Починати потрібно з візиту до Нашого Центру. Адже правильний діагноз може встановити лише лікар-офтальмолог в арсеналі якого є надсучасне обладнання.

Після встановлення діагнозу, Ви разом з вашим лікарем маєте вирішити коли доцільно робити операцію та яким методом. Лікар допоможе Вам обрати саме той вид штучної лінзи, який буде для вас найбільш безпечним та комфортним.

Катаракта – це найбільш часта причина зниження гостроти зору в похилому віці. Катаракта може виникнути і внаслідок захворювання або травми. А іноді катаракта буває вродженою.

Не відкладайте візит до лікаря, якщо маєте такі симптоми:

  • Поступове зниження гостроти зору
  • Зниження сутінкового та нічного зору
  • Погіршення здатності розпізнавати кольори
  • Необхідність часто змінювати окуляри
  • Складності з читанням
  • «туман» та/або «плівка» перед очима

Попередити катаракту не можна, але, на щастя, її можна позбутися за допомогою сучасного хірургічного лікування, яке є безпечним та ефективним. Така операція дозволяє не тільки усунути катаракту, але й скоректувати далекозорість, короткозорість та астигматизм рогівки. При цьому зір, як правило, повертається вже в операційній, а реабілітаційний період фактично відсутній та не передбачає надскладних вимог та обмежень.

Вам навіть не знадобиться брати відпустку чи лікарняний! Бо вже на наступний день після операції Ви повернетеся на роботу, до своїх щоденних турбот.

ЛІКУВАННЯ КАТАРАКТИ – від 4500 грн.

Запишіться на консультацію в офтальмологічний центр «ОКУЛЮС»м. Суми, вул. Іллінська, 35, т. (099) 143 55 56.

Важливо! Перед початком лікування катаракти, в обов’язковому порядку, слід пройти обстеження у офтальмолога.